*** Penzion Accommodation RIO ubytování Praha 1

Penzion Praha 1 Accommodation RIO Ubytování v Praze Penzion Accommodation Rio :
Penzion Accommodation RIO se nachází v historickém centru starého města pražského pouhých pět minut pěšky od Orloje na Staroměstském náměstí. Ubytování s kapacitou 18 lůžek v 6 pokojích je vhodné pro malé skupinky turistů, pro páry na dovolené i obchodníky na cestách a hlavně pro všechny, kteří mají rádi noční život.

Praha Penzion Accommodation Rio ubytování popis :
Na druhém, třetím a čtvrtém poschodí budovy jsou pokoje, které slouží k ubytování hostů. Dvoulůžkový pokoj lze využít i pro ubytování jen jednoho hosta, 4 třílůžkové pokoje a čtyřlůžkový pokoj. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení, koupelna se sprchou nebo vanou, TV se satelitními programy a klimatizace. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány a vybaveny nábytkem IKEA. V budově je WI-FI internet a výtah.

Penzion ubytování v Praze Rio Accommodation stravování :
Ubytování je bez stravování. Okolní restaurace, hospůdky a bary, obchůdky i jídelny nabízí nespočet možností, kam si hosté mohou zajít na dobré jídlo. Součástí ubytování je také společná čajová kuchyňka, kde si lze připravit něco k jídlu.

Rio Accommodation penzion ubytování v Praze BAR :
V prvním patře budovy je strip show bar a sport bar s televizí s velkoplošnou obrazovkou, kde hosté mohou sledovat SKI TV a další anglické a české kanály. Bar má klimatizaci a je otevřen 9.00 – 18.00, 20.00 – 05.00. Hosté penzionu mají každý večer volný vstup do sport a strip baru s jedním nápojem zdarma.

Penzion ubytování Accommodation Rio noční život v Praze :
Praha je známá svým úchvatným nočním životem. Neuvěřitelně přitažlivá a současně relaxační atmosféra vnáší každého do fantastického víru nočního světa velkoměsta a podobnou atmosféru nenajdete v žádném z jiných měst. A nejen noční život, ale i spousta památek a skvostná architektura jsou důvodem proč toto nádherné, úžasné a přitom tajemné město přitahuje tisíce turistů a návštěvníků každý rok.
Penzion Praha 1 Accommodation RIO - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Praha 1 Accommodation RIO -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Penzion Praha 1 Accommodation RIO -  je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 1 Accommodation RIO - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 1 Accommodation RIO - přijímá kreditní karty VISAPenzion Praha 1 Accommodation RIO - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Praha 1 Accommodation RIO - přijímá kreditní karty JCBPenzion Praha 1 Accommodation RIO - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou