*** Penzion Accommodation RIO ubytovanie Praha 1

Penzion Praha 1 Accommodation RIO Ubytovanie v Prahe : Penzion Accommodation RIO sa nachádza v historickom centre starého mesta pražského iba päť minút pešo od Orloja na Staromestskom námestí. Ubytovanie s kapacitou 18 lôžok v 6 izbách je vhodné pre malé skupinky turistov, pre páry na dovolenke aj obchodníkov na cestách a pre všetkých, ktorí majú radi nočný život.

Praha Penzion Accommodation Rio ubytovanie popis :
Na druhom, treťom a štvrtom poschodí budovy sú izby, ktoré slúžia pre ubytovanie hostí. Dvojlôžkovú izbu je možné využiť i pre ubytovanie len jedného hosťa, 4 trojlôžkové izby a štvorpostelová izba. Vo všetkých izbách je vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, TV so satelitnými programami a klimatizácia. Všetky izby sú novo zrekonštruované a vybavené nábytkom IKEA. V budove je WI-FI internet a výťah.

Penzión ubytovanie v Prahe Rio Accommodation stravovanie :
Ubytovanie je bez stravy. Okolité reštaurácie, krčmičky a bary, obchody i jedálne ponúkajú nespočetne veľa možností, kam si hostia môžu zájsť na dobré jedlo. Súčasťou ubytovania je aj spoločná čajová kuchynka, kde si možno pripraviť niečo k jedlu.

Rio Accommodation penzión ubytovanie v Prahe BAR :
V prvom poschodí budovy je strip show bar a šport bar s TV s velkoplošnou obrazovkou, kde hostia môžu sledovať SKI TV a ďalšie anglické a české kanály. Bar má klimatizáciu a je otvorený 9.00 - 18.00, 20.00 - 05.00. Hostia penziónu majú každý večer voľný vstup do šport a strip baru s jedným nápojom zadarmo.

Penzión ubytovanie Accommodation Rio nočný život v Prahe :
Praha je známa svojim úchvatným nočným životom. Neuveriteľne príťažlivá a súčasne relaxačná atmosféra vnáša každého do fantastického vieru nočného sveta veľkomesta a podobnú atmosféru nenájdete v žiadnom z iných miest. A nielen nočný život, ale aj množstvo pamiatok a skvostná architektúra sú dôvodom prečo toto nádherné, úžasné a pritom tajomné mesto priťahuje tisíce turistov a návštevníkov každý rok.
Penzion Praha 1 Accommodation RIO - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Recepcia poskytuje zmenárenské službyPenzion Praha 1 Accommodation RIO - možnosť pripojenia na internetPenzion Praha 1 Accommodation RIO - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 1 Accommodation RIO - akceptuje creditné karty VISAPenzion Praha 1 Accommodation RIO - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Praha 1 Accommodation RIO - akceptuje creditné karty JCBPenzion Praha 1 Accommodation RIO - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Praha 1 Accommodation RIO - Izby s vlastnou toaletou